Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Společnost HART-PIPE s.r.o. byla založena v roce 1996 a od svého vzniku se zabývá pouze výrobou, prodejem, dopravou a montáží předizolovaných potrubních systémů, které pokrývají celý sortiment vyráběný v tomto oboru. Společnost vyrábí sdružené, suvné i kluzné systémy a v závěru roku 2009 získala všechny certifikáty nutné pro výrobu vakuovaného potrubí nazývaného také jako "ocel v oceli".

Jednatelé společnosti jsou Eva Tomsová, Petr Petrov a Daniel Petrov. Společnost od svého vzniku vyrobila více než 800 km předizolovaného potrubí pro rozvody teplé vody (do +140 st. C), páry (do +300 st.C) a dalšího potrubí sloužícího pro speciální účely: např. rozvod vysokotlakého plynu, chladicí vody pro klimatizace v dolech atd. Společnost HART-PIPE s.r.o. je majitelem 3 užitných vzorů zapsaných u patentového úřadu.

Užitné vzory zajišťují vyšší spolehlivost parního systému Hart-pipe a přinášejí úspory nákladů na jeho instalaci. Např. užitný vzor "oblouk v elipse" přináší úspory a zvyšuje spolehlivost systému tím, že zmenšuje počet kompenzátorů nutných pro správnou funkci sytému.

Společnost HART-PIPE s.r.o.