Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Předizolované potrubí

Předizolované potrubí

Vyrábíme předizolované potrubí celkového rozsahu do 150, 165 a 300 °C. Poskytujeme záruční dobu až na šest let. Provádíme také pozáruční servisy. Použité komponenty odebíráme pouze od dlouhodobě prověřených, certifikovaných dodavatelů. Předizolované potrubí s polyuretanovou izolací se používá i k nadzemním rozvodům, kdy je jako vnější chránička použit plášť ze SPIRA.

Na co se předizolované potrubí využívá?

  • K rozvodům  vody
  • K rozvodům páry
  • Pro rozvody chladící kapaliny v průmyslových klimatizacích
  • Rozvody technických kapalin a vod
  • K rozvodům odpadních vod
  • Pro rozvody topné vody tepelného čerpadla

Předizolované potrubí

Už žádná betonová konstrukce

Rozvody z předizolovaného potrubí se ukládají přímo do výkopu na pískový podsyp, tedy zcela odpadá nutnost budování betonové konstrukce stavební části rozvodů. Předizolované potrubí je vyrobeno z izolačních vrstev, jejichž složení je vypočteno podle zadané maximální teploty média a plně nahrazuje klasické kanálové uložení tepelných potrubí.

Z čeho se skládá systém předizolovaného potrubí?

Systém se skládá z přímého potrubí o délce 6–12 metrů, doměrků, oblouků, odboček, redukcí, kompenzátorů, pevných bodů, armatur a spojek ve složení dle projektu. Předizolované potrubí od nás nejčastěji odebírají teplárny a městské organizace, které se zabývají distribucí tepla a teplé vody.

 

Potřebujete zaizolovat potrubí? Neváhejte nás kontaktovat!